SMS Parkovanie v Hlohovci

sms parking

V Hlohovci od 1. júla 2021 zvyšujeme komfort pre vodičov využívajúcich platené parkoviská – parkovné je možné zaplatíte už aj SMS-kou . V spolupráci so spoločnosťou MobilTech spúšťame službu SMS parkovanie, ako alternatívu k platbe hotovosťou cez parkovací automat. Už nemusíte hľadať mince, plaťte pohodlne cez telefón formou SMS správy či cez aplikáciu Upay.

 

Ako to funguje?

Pošlite SMS na číslo 2200 v tvare:

  • HC(medzera)Evidenčné číslo vozidla(medzera)Počet hodín parkovania
  • Odosielaná SMS bude vyzerať napríklad takto: HC HC321AB 2.

 

Výška parkovného v Hlohovci sa nemení, stále ostáva v hodnote 0,50€/1 hod.

Za parkovanie platíte iba vo vyhradených časoch, v pracovných dňoch od 8:00 do 16:30.

SMS-ku môžete napísať veľkými alebo malými písmenami.

Pre SMS parkovanie bez registrácie platia hodinové sadzby parkovného a minimálna doba predplatenia parkovania je 1 hodina.

SMS parkovanie je určené iba pre paušálnych zákazníkov slovenských mobilných operátorov. Zaplatiť parkovné však môžete aj pomocou mobilnej aplikácie Upay.

 

Upozorňujeme vodičov, že ak do jednej minúty nedostanete potvrdzujúcu správu (SMS parkovací lístok), parkovné nebolo uhradené. Ak zašlete SMS v nesprávnom tvare, systém vás informuje a SMS vám nebude účtovaná.

Nemusíte sa obávať ani toho, že na limit zaplateného parkovaného zabudnete. 10 minút pred vypršaním doby parkovania dostanete SMS správu, ktorá vás upozorní na túto skutočnosť. Odoslaním pôvodnej SMS dokážete parkovanie predĺžiť o hodinu.

 

Všetky odchádzajúce a prichádzajúce SMS sú zahrnuté v cene parkovného. Daňový doklad si môžete vytlačiť z webovej stránky www.smslistky.sk/parking uvedením kódu vášho SMS parkovacieho lístka. Služba je prístupná zákazníkom slovenských mobilných operátorov – Telekom, Orange, O2, 4ka.